Dostawy

Częstochowa

1. Paczki dostarczamy od poniedziałku do soboty w godzinach 5:00 - 10:00 Podczas składania zamówienia można określić do której godziny najpóźniej dieta ma zostać dostarczona.

2. Dbając o najwyższą jakość oraz świeżość naszych dań, przygotowujemy je na bieżąco. W związku z tym zamówienia złożone w dniach: poniedziałek - czwartek do godziny 19:00 realizujemy po dwóch dobach, piątek - niedziela do godziny 19:00 po trzech dobach. Przykładowo: Jeżeli zamówienie zostanie złożone we wtorek do godziny 19:00, pierwsza dostawa może odbyć się najwcześniej w czwartek. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w sobotę do godziny 19:00, pierwsza dostawa może odbyć się najwcześniej we wtorek.

3. W przypadku zmiany adresu, pod który mamy wysłać paczkę, potrzebujemy takiej informacji na jeden dzień przed planowaną dostawą. W przypadku zmiany terminu dostawy; jej przesunięcia na inny dzień lub tymczasowego wstrzymania, np. ze względu na urlop, potrzebujemy takiej informacji na dwa dni przed planowaną dostawą. W obu przypadkach prosimy o wiadomość na biuro@awokadocatering.pl .

4. Dostarczamy do wielu miast w Aglomeracji Ślaskiej jak i na terenie Częstochowy. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną poniżej Mapą Dostaw.

5. Posiłki dostarczamy w termicznie zgrzewanych, estetycznych opakowaniach z atestem do przechowywania żywności, nadających się do podgrzania w kuchence mikrofalowej.

6. Zamówienia na sobotę oraz niedzielę, dostarczane są w sobotę rano.

Numer telefonu

518 750 057