O NAS

OTO NASZA HISTORIA

Jesteśmy kochającą się parą, dla której sport i aktywność jest nieodłączną częścią naszej codzienności, żyjemy zdrowo i jakiś czas temu postanowiliśmy również zmienić nasze nawyki żywieniowe. Z pasji do jedzenia i zdrowego trybu życia, postanowiliśmy połączyć wyrafinowane smaki kuchni dietetycznej i przygotować je dla Was w zgodzie z zasadami zdrowego odżywiania.

 

Zawsze najwyższej jakości produkty, starannie dobrane składniki od najlepszych dostawców, doświadczona załoga, która zadba o każdy szczegół! Nasze zestawy doskonale spiszą się u osób dbających na codzień o dietę. Możliwość samodzielnego skomponowania posiłku pozwoli wam dopasować zestaw idealnie pod waszą dietę. W naszym menu znajdziecie także wypieki oraz przekąski, które zostały przygotowane bez dodatku cukrów, konserwantów czy tłuszczy utwardzanych!


Nad tworzeniem posiłków czuwa grupa doświadczonych kucharzy, dietetyków i trenerów personalnych,którzy z pasją i oddaniem tworzą posiłki dopasowane do każdego klienta w zależności od rodzaju diety czy zapotrzebowania kalorycznego. Kolejnym ważnym aspektem, którym się zajmujemy to aktywność fizyczna, poprzez którą można zapobiegać chorobom cywilizacyjnym XXI takim jak: otyłość, schorzenia układu krążenia, cukrzyca czy osteoporoza, z którymi boryka się coraz więcej ludzi w Polsce.

 

przygotowanych posiłków

2875

przygotowanych posiłków

fanów na facebooku

177

fanów na facebooku

pracowników

14

pracowników

dni przygotowań do otwarcia

217

dni przygotowań do otwarcia

2017

Narodził się pomysł aby przygotować wraz z Dietetykami bazę unikalnych przepisów, opartych na zdrowych i smacznych produktach, tak narodził się AWOKADO CATERING, którym dziś chcielibyśmy się z Wami podzielić.


Jesteśmy firmą łączącą pasjonatów gastronomii, dietetyki oraz sportu. Celem naszej działalności jest doprowadzenie do skutecznych zmian w sposobie odżywiania się naszych klientów. Dbamy o to, żeby jedzenie które serwujemy codziennie było świeże, smaczne, różnorodne i zrobione z najwyższej jakości produktów.

2018

cdn.

2019

cdn...

Numer telefonu

518 750 057